Szanowni Klienci.

Ze względu na szczególną sytuację związaną z pandemią koronawirusa (COVID-19), w trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz naszych pracowników, począwszy od 20 marca 2020 roku do odwołania Biuro Sprzedaży naszej Spółki mieszczące się w Szczecinie, przy ul. Langiewicza Nr 28/U2, zawiesza bezpośrednią obsługę Klientów.

 

W trosce o Państwa bezpieczeństwo, zawieszamy również do odwołania wszelkie działania i czynności wymagające bezpośredniego kontaktu, w szczególności: spotkania z Klientami dotyczące uzgodnień projektowych oraz przeprowadzane wspólne z Klientami wizytacje terenów inwestycyjnych.

 

Powyższa informacja nie oznacza, że nasi Pracownicy nie pracują. Zapewniamy, że prace projektowe zaplanowane w ramach wykonania poszczególnych umów, realizowane są zgodnie z przyjętymi harmonogramami, a zadeklarowane w umowach terminy nie są zagrożone.

 

Aby ta sytuacja mogła pozostać niezmienną, prosimy Państwa o ograniczenie kontaktów z naszymi pracownikami do niezbędnego minimum – zachęcamy też Państwa do korzystania z kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: mateusz@studioag.pl

 

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za Państwa wyrozumiałość
Zespół „STUDIO AG”

Niniejsza strona internetowa (witryna) ma wyłącznie charakter informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego, jak również nie stanowią oferty w postaci elektronicznej w rozumieniu art. 66 ¹ Kodeksu cywilnego.