O nas

Jako architekta z nowatorskim, nastawionym na wysoką efektywność podejściem, najbardziej fascynuje mnie kreowanie wyjątkowych rozwiązań. Dużą satysfakcję sprawia mi planowanie prac i ich realizacja. Cieszy mnie, że mogę towarzyszyć moim klientom przez cały proces – od koncepcji do realizacji – i brać za to pełną odpowiedzialność.

mgr inż. arch. IARP Łukasz Szykuć – prezes zarządu

STUDIO AG Sp. z o.o. jest pracownią architektoniczną. Na Państwa zlecenie wykonamy projekt  i dopilnujemy jego realizacji w kraju lub poza jego granicami.

Nad realizacją zleconych nam projektów pracuje zespół architektów, którzy opracowują projekty i koordynują pracę współpracujących z nami architektów oraz specjalistów innych branż. Potencjał ludzki oraz fachowa wiedza wspomagana najnowszym oprogramowaniem komputerowym (ARCHICAD, AUTOCAD, ARTLANTIS) pomoże Państwu w ocenie procesu projektowego i podjęciu właściwych decyzji.

Na Państwa zlecenie wykonamy projekty architektoniczne, urbanistyczne, budowlane i wykonawcze, dbając o wszystkie uzgodnienia formalne i prawne. Mamy doświadczenie w prowadzeniu nadzorów budowlanych – autorskich i inwestorskich.

Podczas wykonywania powierzonych nam obowiązków, zawsze pamiętamy, że najważniejsza jest Państwa satysfakcja. Oferujemy profesjonalną jakość opracowań. Kończymy prace w terminie i w ramach wspólnie ustalonego budżetu.
Wysoki poziom oferowanych usług zapewniają system zarządzania jakością ISO 9001 oraz ściśle przestrzegane procedury kontroli pracy.

Nasze projekty realizujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem

Misja

Naszą misją jest takie obsłużenie klienta, aby na każdym etapie kontaktu z nami czuł się naszym partnerem – szanowanym i w pełni doinformowanym.

Wizja

Studio AG jest prężną firmą i stabilnym partnerem biznesowym. Tworzymy dla klientów poszukujących indywidualnych, nowoczesnych rozwiązań.

Niniejsza strona internetowa (witryna) ma wyłącznie charakter informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego, jak również nie stanowią oferty w postaci elektronicznej w rozumieniu art. 66 ¹ Kodeksu cywilnego.